نماد اعتماد الکترونیکی

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:
تاریخ انتشار: 97/10/26 چهارشنبه
نمایش: (26)

ترفندهای Iphone

1) موبایل تان را با فشار یک دکمه، سریع تر شارژ کنید.

آیا از انتظار برای شارژ شدن گوشی تان خسته شده اید؟ خب، راهی برای سریع شارژ شدن آن وجود دارد برای این کار باید تنها حالت پرواز (Flight mode) موبایل تان را روشن کنید. با از کارافتادن تمامی موتورهای جستجوی شبکه محلی بی سیم (وای فای) ، فن های ارتباطی تخلیه اطلاعات، فشار را برروی موبایل به هنگامیکه در حال سریع شارژ شدن است از بین می برد.

2) کاهش زمان هنگام جستجو در اینترنت.

فرض کنید مثلاً آدرس سایتی طولانی را وارد کرده اید ولی بعد از آن متوجه می شوید که چیزی در آن آدرس جا افتاده است و دوباره باید آن را وارد کنید. بنابراین با زدن نشانه نقطه به هنگام تایپ نشانی، یک سری میانبر از پسوندهای منبع یاب یکسان (یوآرال) می آید که با این عمل در زمان صرفه جویی می شود. میان برهای سریعی برای همه چیز وجود دارد که برگرفته از عبارت دیرینه(com.) تا عبارت کمتر استفاده شده (.ie، .edu) می توانند باشند.

3) دقیقاً کشف کنید که موبایل شما چه چیزی از فعالیت های شما را در خود ثبت کرده است.

آیفون تا حدی مکارانه همیشه اطلاعات مربوط به فعالیت شما را در پشت صحنه نگه می دارد- اطلاعات می توانند برگرفته از برنامه های بیشتر استفاده شده توسط شما، میزان داده های وارد شده توسط شما یا حتی به طرز مخوفی مکانی که شما در آن قرار دارید باشد. برای فهم بهتر،به Settings > Privacy > Location Services > System Services > Frequent Locations رجوع کنید. در اینجا خواهید دید که نه تنها مکان شما را نشان می دهد بلکه نشان می دهد که چه مدت هر صفحه را دیده اید. نگهبان بالاسر واقعاً در حال تماشای شما است....

4) جایگزین کردن یک جعبه ابزار ضروری.

بعد از باز کردن برنامه "قطب نما" (Compass ) لمس گوشه چپ صفحه موبایل باعث می شود تا یک تراز حبابدار بسیار مفید ظاهر شود. تراز حبابی دیجیتالی می تواند تراز بودن سطحی که گوشی روی آن قرار گرفته نشان دهد.

5)کانون دوربین موبایل تان را قفل کنید.

همه اطلاع داریم که لمس کردن صفحه موبایل به هنگام عکسبرداری باعث تنظیم کانون دوربین می شود. اما به طور آزاردهنده ای، هر وقت که موبایل را پس از انتخاب کانون تکان می دهیم آن کانون محو می شود. خب، دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. راه حل آن این است که به جای ضربه زدن روی صفحه موبایل، یک تا دو ثانیه روی آن فشار دهید تا اینکه یک کادر تنظیم لنز قفل شده (آی اف قفل شده) ظاهر می شود. اکنون بدون از دست دادن کانون، می توانید موبایلتان را بچرخانید و تاب دهید.

6) لرزش موبایل تان را سفارشی کنید.

تا به حال شده است بخواهید تماس گیرنده را از روی مدل لرزش موبایلتان روی پایتان تشخیص دهید؟ اکنون می توانید در بخش "Contacts" ، شخص مخاطب را انتخاب کرده و سپس گزینه "" را انتخاب کنید. در اینجا گزینه "Vibration " می آید. با انتخاب این گزینه، گزینش های زیادی را می توانید انتخاب کنید و از جمله Create New Vibration. انتخاب صدای لرزشی سفارشی مانند فشار دادن بر روی صفحه موبایل آسان است.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*