شرکت اپل از چند ساعت پیش فرایند عرضه آی او اس ۱۳٫۴٫۱ را به صورت عمومی آغاز کرده است. این آپدیت فرعی باعث می‌شود تا باگ اخیری که کاربران در زمان استفاده از فیس تایم با آن مواجه بودند برطرف شود. 

آی او اس ۱۳٫۴٫۱ و آیپد او اس ۱۳٫۴٫۱ دیگر مشکلات مربوط به عدم کارکرد درست فیس تایم را ندارند. در نسخه قبلی این سیستم عامل و مشخصاً ۱۳٫۴ فیس تایم در زمان تماس با یک دستگاه مبتنی بر آی او اس ۹٫۳٫۶ به قبل‌تر از آن یا او اس ایکس ال کپتان ۱۰٫۱۱٫۶ با مشکل مواجه می‌شد و هنگ می‌کرد. این باگ به صورت مشخص در آپدیت جدید برطرف شده است و کاربران می‌توانند از این پس به صورت مستقیم و بدون مشکل از دستگاه‌های خود برای تماس با کاربرانی که از دستگاه‌های قدیمی آی او اس استفاده می‌کنند، بهره ببرند. 

گفتنی است که باگ یاد شده همچنین باعث به هم ریختگی ارتباط بلوتوث در زمان تماس‌های تصویری از طریق فیس تایم می‌شد که حالا این مشکل برطرف شده است و کاربران می‌توانند به صورت کاربردی‌تر و بهینه‌تر اقدام به استفاده از دستگاه‌های خود کنند. 

رفع باگ یاد شده صرفاً برای فیس تایم بوده و این مشکل به‌طور کامل برطرف شده است. گفتنی است که کاربران با نصب این نسخه می‌توانند از امکانات آی او اس و آیپد او اس به صورت بهتر استفاده کنند با این حال این آپدیت شامل هیچ قابلیت جدیدی نمی‌شود. 

گفتنی است که شرکت اپل احتمالاً آی او اس ۱۳٫۴ و نسخه‌های زیر شاخه آن را به‌عنوان آخرین به روز رسانی‌های این سیستم عامل آماده عرضه می‌کند و پس از آن اقدام به عرضه آی او اس ۱۴ می‌کند که شامل تغییراتی اساسی در سیستم عامل دستگاه‌ها است.